Esnafımızı ve Küçükçekmecelinin hakkını koruyacağız.

Esnafımızı ve Küçükçekmecelinin hakkını koruyacağız.

Ekonomik kalkınma yerel ve küçük esnafı koruyarak başlar. Biz de daima esnafımızı ve Küçükçekmecelinin hakkını koruyacağız.

Ulaşılabilir Gıda ve Et Hizmeti sunacağız.

Hem bölgemizdeki köylülerin hem de memleketinizdeki yakınlarınızın üretimleri teşvik edilecek. Vatandaşlarımız, kurulacak İlçe Gıda Merkezlerinden, sağlıklı gıdaya daha ucuza ulaşabilecek.

Belediye mezbahası açarak bölge halkını ve Küçükçekmecelilerin memleketlerinde yaşayan ailelerini hayvan yetiştiriciliğine teşvik edeceğiz. Hayvanların, belediye tarafından belediye mezbahasına taşınmasını organize edeceğiz. Aynı şekilde tarımsal ürünlerin üretim ve nakliyesini destekleyeceğiz.

Sosyal yardım kapsamında, KDV uygulanmayan gıdaların ucuza satılmasını ve ihtiyaç sahiplerinin önden para yüklenmiş kartlarla gıdaya ulaşmasını sağlayacağız.

Sabit Kapalı Semt Pazarları kuracağız.

Vatandaşlarımız kendi mahallelerinde ucuz ve temiz gıdaya konforlu bir şekilde ulaşabilecek. Pazar esnafı daha rahat, daha çok satış yapacak.

Her mahalleye sabit kapalı semt pazarı yeri tahsis edeceğiz. Ucuz ve sağlıklı gıdanın vatandaşla buluşabilmesi için pazar esnafını teşvik edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir